נפתלי בר נתן - תנופה בקהילה

נפתלי בר נתן חובר לעיריית פתח תקווה בפרויקט שיפוץ דירות

בשבוע שעבר נועדו סגן ראש העיר של פתח תקווה, צדוק בן משה, ונפתלי בר נתן, וסיכמו בניהם על שיתוף פעולה מלא בפרויקט ענק של שיפוץ דירות הרוסות לנזקקים. "אזרחים רבים בניהם ניצולי שואה, זקנים, נכים ומשפחות דלות אמצעים חיים בדירות בתנאים מחפירים… יחד אנחנו הולכים לשנות את זה", כתב בר נתן בעמוד הפייסבוק שלו.

ביום ראשון הבא, בשעה 20:00,  יתקיים מפגש הסברה בו כל אחד יכול להיות שגריר של הפרויקט ולקחת חלק בהפצת השמועה על הפעילות החדשה. לפי בר נתן, לא מדובר בעזרה פיזית לשפץ או לנדב תרומות אלא להיות יותר כמו "קול קורא לשגרירים".

ארגון 'תנופה בקהילה', שעובר עם נפתלי כבר זמן מה, משפץ 600 דירות של משפחות נזקקות בשנה בכל רחבי הארץ. הארגון מתחיל בפעילות חדשה בעיר פתח תקווה ובתיאום עם מחלקת הרווחה בעיריית פתח תקווה הארגון מתחיל פעילות של שיפוץ דירות למשפחות נזקקות בעיר.

"המטרה שלנו היא להגיע ל- 50 משפחות בשנה הראשונה לפחות ולעזור לאנשים לחיות בכבוד ובתנאים אנושיים. המודל של תנופה בקהילה מבוסס על אנשי מקצוע בשכר שמתמסרים לכל משפחה ועובדים בשיפוץ הדירות תחת פיקוח, איכות בנייה ותקני בטיחות ראויים לעבודות שיפוץ מורכבות מסוג זה. בואו לקחת חלק בתרומה חיונית וחשובה לקהילה".

עדכונים אחרונים מהבלוג

נגישות